Výroba kvalitných webových stránok, presne podľa Vašich požiadaviek.

tel.: +421 904 573 301
email: info@vyrobawebu.sk
 

Chcete mať úplnú kontrolu nad obsahom svojich stránok?

Redakčný systém

Stránky tvorím v redakčnom systéme Drupal. Tento open source projekt využíva mnoho známych webov ako napr.:  stránka Bieleho domu www.whitehouse.gov, alebo web televíznej stanice PRIMA TV  www.iprima.cz  a mnoho iných. Google registruje asi 30 miliónov stránok vytvorených v tomto redakčnom systéme. Je jedným z najlepších svojho druhu na svete. Je vysoko modulárny, čo umožňuje vhodnou kombináciou dostupných modulov vytvoriť akýkoľvek web. V prípade špecifických požiadaviek je možné na mieru naprogramovať ľubovoľný modul, ktorý sa presne postará o nové funkcie vášho webu. Vývoju Drupalu sa venujú stovky vývojárov po celom svete a na jeho bezpečnosť dohliada medzinárodný bezpečnostný tým.

Drupal má svoje uplatnenie od jednoduchých osobných alebo firemných prezentácií až po rozsiahle projekty v podobe rôznych magazínov, inzertných webov, sťahovacích webov, e-shopov a iných. Akou výhodou je, že systém Drupal  open source? V prípade, že chcete ďalší rozvoj stránok zveriť niekomu inému, stačí nájsť odborníka na tento redakčný systém.

Administračnú časť redakčného systému prispôsobujem každému tak, aby správa obsahu bola jednoduchá, prehľadná a intuitívna. Každému klientovi dodávam videonávod, ktorý vysvetľuje jednotlivé časti webu. V prípade záujmu je možné si taktiež dohodnúť školenie a správu obsahu si tak ukázať v praxi.